Konferenca Ndërkombëtare PANTHEON 2017

Arritja e Transformimit Dixhital me PANTHEON

Grand hotel Bernardin, Portorož, Slloveni
16–17 Nëntor 2017

Hollywood Glam Dinner Party

Në Shtator të këtij viti, Datalab feston 20 vjetorin. Me rastin e këtij përvjetori të madh, ne do të përmbyllim ditën e parë të konferencës me një darkë të stilit Hollivudian.

Party do të zhvillohet në sallën Emerald, të hotelit Grand Bernardin. Shoqëri e mirë, ushqimi dhe pije, dhe muzikë që do të na mbajnë të argëtuar gjatë gjithë natës.

Një ngjarje, e shkruar në yje

Konferenca Ndërkombëtare PANTHEON është një ngjarje që nuk mund të humbasësh.

Muzikë live dhe Vallëzim

Bendet TABU (në vijën instrumentale) dhe Koncert majstori nga Serbia do të kujdesen për disponimin tuaj. DJ i jonë dhe reportuari i tij, efektet e dritave do sigurojnë kënaqësi deri në orët e vona.

Fotografohuni me Yjet

Ju mund të transformoheni në yllin tuaj të preferuar të Hollivudit, ecni nëpër qilimin e kuq, fotografoheni me ikona të Hollivudit, sikurse Marilyn Monroe dhe Charlie Chaplin.

Ushqim dhe Pije

Muzika, glamori dhe argëtimi do të shoqërohen me ushqime dhe pije të shijshme. Ekipi i Grand Hotel Bernardin do t’ju bëjë të ndiheni si një yll.

Vendi i konferencës

Grand Hotel Bernardin

Hoteli prestigjoz me 5 yje është i vendosur në një nga pjesët më piktoreske të vijës bregdetare të Sllovenisë, i vendosur mes qyteteve Portorož dhe Piran. Ai ka qendrën më të madhe të kongreseve në Slloveni, një qendër wellness moderne, një pishinë të brendshme me ujë të ngrohtë detar dhe ka plazhin e vet luksoz privat. Të gjitha dhomat kanë një ballkon privat me pamje të Adriatikut.

=Vendi

Për më shumë informacione

Nëse dëshironi të dini më shumë rreth konferencës, regjistrimit ose programit, na dërgoni pyetjet tuaja përmes postës elektronike. Ne do të jemi të lumtur t’ju japim përgjigje.

Shndërroni të dhënat në profit!

Informatat kontaktuese

Datalab LLC
Arbëria 3, rr. Vicianum
KS-1000 Prishtinë
T +381 38 749 045
info@datalabks.com